בדיקת טופס לוטו - איך בודקים טופס לוטו כיום?

החלטתם למלא טופס לוטו. פניתם לדוכן של מפעל הפיס או שלחתם טופס אונליין, כדי שיהיה לכם סיכוי לזכות בפרס גדול במהלך הגרלת הלוטו הבאה. אבל מה קורה לאחר הגרלה? נסביר כל מה שצריך לדעת על בדיקת טופס לוטו, איך יודעים אם זכיתם והגיע הזמן לפתוח את השמפניות ולהרגיש כמו מיליונרים.

כך תתעדכנו במספרים הזוכים בלוטו ברגע האמת 

בהמשך נסביר איך אפשר לדעת מה היו תוצאות לוטו אחרונות, בהגרלה שהתקיימה אתמול או שלשום או לפני כן. אך שימו לב כי אם מדובר בימי שלישי, מוצאי שבת ולעיתים בימי חמישי, תוכלו לבדוק אם זכיתם ממש במעמד ההגרלה עצמה. מפעל הפיס מעביר את שידורי ההגרלה בצורה חיה ובזמן אמת. כל אחד יכול לבדוק באינטרנט או באפליקציה מה בדיוק עולה בגורל. המספרים המתרוצצים במכונת ההגרלה שיוצאים ועולים בגורל מצולמים בשידור חי. אם המספרים שניחשתם תואמים את המספרים שהוגרלו – זכיתם! התאמה בכל ששת המספרים וגם במספר החזק מקנה לכם את הפרס הראשון. אם ניחשתם חלק מהמספרים, זאת אומרת שזכיתם בפרס משני.

בדיקת טפסי לוטו

כך תבדקו טופס לוטו באתר הפיס 

במידה ואתם רוצים לבדוק אם זכיתם באחת ההגרלות שכבר התקיימו, תוכלו להיעזר לשם כך באתר האינטרנט של הפיס. באתר אתם יכולים להזין את מספרי הלוטו שבחרתם למלא והאתר בודק האם זכיתם. שימו לב שתצטרכו לפרט באתר כמה דברים. ציינו האם בחרתם לשלוח טופס רגיל או שמדובר בטופס מיוחד – כגון שיטתי חזק, דאבל לוטו וכדומה. ציינו באתר את מספר ההגרלה שאת תוצאותיה אתם רוצים לבדוק. תוכלו לבחור במקום זאת את תאריך ההגרלה או כמה תאריכים (אם שלחתם את אותו הטופס, לכמה וכמה הגרלות). לאחר שתסמנו את כל הפרטים, האתר יבדוק עבורכם האם המספרים שניחשתם, כולם או חלקם, עלו בגורל בהרגלה שהתקיימה. 

כך תבדקו טופס לוטו באפליקציה של הפיס

דרך אחרת לבדוק את טופס הלוטו עם המספרים שבחרתם היא להשתמש באפליקציה. ראשית, וודאו שבמכשיר שלכם מותקנת האפליקציה הרשמית של מפעל הפיס. במידה ולא – התקינו אותה דרך חנות האפליקציות לאייפון או אנדרואיד. כאשר האפליקציה מותקנת, יש לסרוק את הטופס. המכשיר מבצע את הסריקה באמצעות המצלמה המובנית. יש להציג את הטופס לפני המכשיר ולוודא שהוא מוצג במצלמה במקום הנכון. הסריקה צריכה להתבצע בתנאי תאורה טובים. לאחר פעולת הסריקה של הטופס תוכלו לדעת האם בחרתם את המספרים הזוכים. 

סריקת קוד לבדיקת תוצאות הלוטו

כך תבדקו את טופס הלוטו בדוכני המכירה 

הדרך הבאה היא הדרך הוותיקה לבירור זכיות. כל מה שצריך לעשות כדי לבדוק את הטופס זה להגיע עם הטופס לאחת הדוכנים או החנויות שבהם פועלים זכייני הלוטו. לא חייבים לגשת דווקא לאותו הדוכן שבו רכשתם את הכרטיס שלכם. מוסרים את הטופס לזכיין הוא מעביר אותו במכונת הבדיקה המחוברת למחשב של מפעל הפיס. לאחר רגעים ספורים הזכיין יאמר לכם האם ניחשתם נכונה וזכיתם. אם זכיתם בפרס משני, תוכלו לקבל את הזכייה. כדאי לדעת שבדוכנים עצמם יאמרו לכם בכמה כסף זכה הטופס, במידה והזכייה היא באחד מפרסי המשנה באופן שמאפשר לקבל זכייה במזומן. במידה וזכיתם באחד הפרסים הגדולים, שמחייבים הזדהות עם תעודת זהות, תקבלו בחזרה את הכרטיס ויאמרו לכם להגיע למפעל הפיס, לאיסוף זכייה גדולה. רק בבית מפעל הפיס מקבלים הזוכים את הפרסים היותר גדולים.  

כך תבדקו את טופס הלוטו ששלחתם אונליין 

במידה ושלחתם טפסי לוטו אונליין ויש ברשותכם את המספרים, תוכלו לבדוק את הטופס בשתי דרכים, כרצוי לכם. אפשרות אחת היא לבדוק בעצמכם באמצעות אתר הפיס, כפי שציינו קודם לכן. אולם, למעשה יש דרך שנייה שבה למעשה בודקים את הטופס עבורכם. שימו לב כי החברה ששולחת עבורכם את הטפסים ומטפלת בזכיות ובירורים תעדכן אתכם במידה וניחשתם את המספרים הנכונים. אם זכיתם, מכיוון שאתם רשומים במקרה זה במערכת, תקבלו זמן מה לאחר ההגרלה מייל שמעדכן אתכם כי הטופס נבדק וכי זכיתם בפרס. בהודעה יצוין מהו הסכום שבו זכיתם בהגרלה.

בדיקת טופס לוטו - שאלות נפוצות

הגרלת הלוטו משודרת בערוץ 12 ומיד בסיומה תוצאות הלוטו מפורסמות באתר Lotto365.co.il

כן ניתן לבדוק את תוצאות הלוטו באתר מפעל הפיס או באמצעות ברקוד באפליקציית מפעל הפיס.

נגישות