לוטו אונליין – מילוי לוטו באינטרנט

סופסוף אפשר להשתתף בהגרלות הלוטו ולשלוח טופס לוטו אונליין מקוון בקלות ובמהירות ישירות מהמחשב או מהנייד בלי לצאת הבית ובלי לקום מהכורסה.

תוצאות הגרלת הלוטו

מה זה לוטו אונליין ? 

לעיתים אנחנו טרודים או עסוקים בשגרת יומנו הרגילה, ללא דוכן לוטו זמין בקרבתנו, אך הפרס הגדול בהגרלת הלוטו הבאה גורם לנו לחלום ואילו רק לרגע על זכייה בפרס הגדול בלוטו, לרצות למלא טופס לוטו ולשכוח מצרותינו ואולי אפילו לזכות. מטבע הדברים לא תמיד הדבר מתאפשר. לעיתים מזג האוויר מכריע אותנו, לעיתים מצב בטחוני מתוח במדינה, לעיתים אנחנו בכלל בחו"ל, ולפעמים פשוט לא מתחשק לנו לעזוב את הספה ולצאת לרחוב ולחפש דוכן לוטו זמין. בדיוק לשם כך נועד שירות מילוי טופס לוטו אונליין. הלקוח יכול לבחור את מספרי המזל שלו באמצעות טופס לוטו אונליין מקוון ובסיום, הטופס נשלח עבורו, כאילו עשה זאת פיזית בדוכן בעצמו.

היתרונות בלוטו אונליין

נוחות

שירות לוטו אונליין זמין 24/7 מכל מקום ומכל מכשיר – מחשב, טאבלט או טלפון נייד. הדבר מונע את הצורך להגיע באופן פיזי לנקודת מכירה, דבר היכול להיות מסורבל במיוחד עבור אנשים עם מוגבלויות, קשישים או מי שאינם ניידים. כמו כן, השימוש בלוטו אונליין נוח ופשוט יותר עבור אנשים המתגוררים באזורים מרוחקים מנקודות מכירה פיזיות.

זמינות

שירות לוטו אונליין מאפשר למלא לוטו מבלי צורך להגיע לדוכן, מה שהופך אותו אטרקטיבי בתנאי מזג אוויר לא נעימים, שלא תמיד בא לצאת מהבית לדוכן, ואירועים פחות נעימים שלצערנו קורים מפעם לפעם כמו מצב בטחוני רגיש, וכפי שיצא לנו לחוות בעבר – סגרים ווהגבלות עקב ווירוס הקורונה.

ממשק ידידותי

ממשק לוטו אונליין ידידותי במיוחד ונוח יותר לתפעול. בלחיצת כפתור ניתן לבחור מספרי לוטו מועדפים בצורה ידנית או באופן אוטומטי, ללא צורך בהתעסקות עם טפסי נייר או המתנה בתור. כמו כן, טפסי הלוטו הנשלחים אונליין נשמרים בחשבון המשתמש בצורה ממוחשבת ונגישה.

בטיחות ואבטחה

הזנת נתוני כרטיס אשראי באתרי לוטו אונליין מאובטחת בפרוטוקולי אבטחה מתקדמים. גם שמירת הנתונים האישיים מאובטחת יותר מאשר בדפי נייר פיזיים.

תחילה נבהיר – אפשרויות המילוי בטופס לוטו אונליין זהות לאפשרויות בטופס פיזי והשירות המקוון מאובטח בתקן אבטחה מחמיר

איך ממלאים לוטו אונליין ?

תהליך מילוי טופס לוטו אונליין זהה לתהליך שליחת טופס לוטו רגיל בתחנה או בדוכן והוא כולל את אותם השלבים בדיוק. יש לבחור 6 מספרי ומספר חזק אחד בכל טבלה (בכל שורה) ויש למלא בכל טופס מינימום שתי טבלאות (שתי שורות), תמיד בקפיצות של 2, כלומר שתי טבלאות או ארבע טבלאות וכן הלאה. בכל טבלה (שורה) יש לבחור 6 מספרים (בין 1 ל-36) ועוד אחד נוסף מימין – הוא מספר המזל (בין 1 ל-7). 

לדוגמה, בחרנו את מספרות הטבלאות המינימלי ובו שתי טבלאות. כמו שניתן למלא עוד ועוד טבלאות כרצוננו (בקפיצות של 2 טבלאות בכל פעם) ובכך להגדיל את סיכויי הזכייה. בטבלה הראשונה בחרנו את מספרי המזל 23,24,27,29,32,37 ומספר חזק 5 (מופיע מימין לשורה). בטבלה השנייה בחרנו את מספרי המזל 9,14,17,31,32,34 ומספר חזק 6. כך ייראה טופס הלוטו אונליין לאחר שמילאנו אותו:

תחילה נחליט אם ברצוננו להשתתף בהגרלת הלוטו או הדאבל הלוטו. לדבר זה השלכות ישירות על גובה הפרס בו אנחנו משחקים, שכן ניחוש נכון בהגרלת הדאבל הלוטו מזכה בפרס כפול מהגרלת הלוטו. לאחר מכן נחליט באיזה סוג טופס נרצה לשחק: טופס רגיל, שיטתי, שיטתי חזק (לא בטוח? קרא אודות סוגי טפסי הלוטו). לאחר מכן נבחר את כמות הטבלאות שנרצה למלא ובהן את מספרי המזל שלנו, נשלח ונקווה לזכייה.

מילוי לוטו אונליין ממחשב

במילוי טופס לוטו אונליין ממחשב נבחר תחילה את סוג הטופס: טופס לוטו רגיל, טופס לוטו שיטתי או טופס לוטו שיטתי חזק. לאחר מכן נבחר אם ברצוננו להשתתף בהגרלת הלוטו או הדאבל לוטו.

כעת נבחר את מספרי המזל שלנו – שימו לב: יש לבחור שישה מספרים (מסומנים באפור) ועוד מספר נוסף, "המספר החזק" (מזומן בצהוב בתחתית המסך). סך הכל שבעה ניחושים בכל טבלה. ניחוש נכון של כל ששת מספרי הלוטו והמספר החזק ייזכה בפרס הראשון בלוטו (או בדאבל לוטו, תלוי בסוג המשחק שבחרתם). ניתן למלא טבלאות נוספות משמאל למספרי המזל, כאמור בכל טבלה שישה ניחושים ומספר חזק. 

לסיום נקיש "שלח טופס" בכפתור הכחול משמאל ובהצלחה!

מילוי לוטו אונליין ממחשב
מילוי טופס לוטו אונליין ממחשב

מילוי לוטו אונליין ישירות מהנייד

מילוי טופס לוטו אונליין ישירות ממכשיר הסלולר או הסמארטפון מתחיל בסוג טופס לוטו רגיל (להבדיל משיטתי או שיטתי-חזק). באם נרצה לשנות טופס, נקיש על החץ בראש המסך ונוכל להחליף לסוג טופס לוטו אחר.

במרכז המסך, נבחר אם ברצוננו להשתתף בהגרלת הלוטו או הדאבל לוטו (כאמור, זכייה בהגרלת הדאבל-לוטו מזכה בפרס כפול מזו של הגרלת הלוטו). נבחר את מספר הטבלאות הרצוי ואת מספרי המזל שלנו – שישה מספרים בריבועים הלבנים ו"מספר חזק" בריבוע הצהוב, המופיע בסוף כל שורה (סך הכל שבעה ניחושים בכל טבלה). ניחוש של כל ששת מספרי הלוטו והמספר החזק ייזכה בפרס הראשון בלוטו (או בדאבל לוטו, תלוי בסוג המשחק שבחרתם).

לסיום נקיש "שלח טופס" בתחתית המסך ובהצלחה!

מילוי לוטו אונליין מנייד
מילוי טופס לוטו אונליין מהנייד

לוטו אונליין - שאלות נפוצות

ניתן לצפות בטופס הלוטו ששלחת ב"איזור האישי" באתר, בנוסף נשלח העתק למייל.

כל הזכיות מועברות לחשבון המשתמש שלך באתר. באפשרותך לנצל את היתרה לשליחה חוזרת או לבצע משיכה לכרטיס האשראי. בזכייה העולה על תקרת המס, הטופס הזוכה יימסר לבעליו בהצגת תעודת זהות במשרדי החברה.

טופס לוטו אונליין ניתן לשלוח עד 45 דק' ממועד ההגרלה.

נגישות