לוטו אונליין - מילוי טופס לוטו מקוון

סופסוף אפשר להשתתף בהגרלות הלוטו ולשלוח טופס לוטו אונליין מקוון בקלות ובמהירות ישירות מהמחשב או מהנייד בלי לצאת הבית ובלי לקום מהכורסה.

תוצאות הגרלת הלוטו

מה זה לוטו אונליין ? 

מפעל הפיס הינו הגוף האמון והאחראי על קיום הגרלות הלוטו. פרסי הגרלות הלוטו עשויים להגיע אף עד 80 מיליון ₪, תלוי בגודל הפרס ובסוג הטופס. ישנם שחקנים האוהבים להשתתף בהגרלת הלוטו כדבר שבשגרה, ישנם אחרים האוהבים למלא טופס כאירוע מזדמן וישנם כאלה המחכים לפרסים שמבחינתם "שווים את המאמץ" – דבר אחד משותף לכולם: כולם רוצים לזכות בפרס הראשון בלוטו, רק שלא תמיד עולה ביכולתנו, או במרצנו לכתת רגלינו ולתור אחר דוכן לוטו, וזאת – מכמה סיבות:

לעיתים אנחנו טרודים או עסוקים בשגרת יומנו הרגילה, בלא דוכן לוטו זמין בקרבתנו. לעיתים מזג האוויר מכריע אותנו או אף מצב מדיני בטחוני – כמו סגר שיצא לנו להכיר עקב התפרצות תחלואה, או מתיחות בטחונית חלילה. לעיתים אנחנו בכלל בחו"ל, בין אם לרגל בילויים, או בין אם לרגל עסקים. לעיתים נבצר מאדם להגיע לדוכן ולמלא טופס לוטו פשוט עקב מחלה או מגבלה פיזית ולעיתים פשוט לא בא לנו לזוז מהספה. בדיוק לשם כך נועד שירות מילוי טופס לוטו אונליין. הלקוח יכול לבחור את מספרי המזל שלו באמצעות טופס לוטו מקוון ובסיום, הטופס נשלח עבורו, כאילו עשה זאת פיזית בדוכן בעצמו.

למען הסר ספק – אפשרויות המילוי בטופס לוטו אונליין זהות לאפשרויות בטופס פיזי והשירות המקוון מאובטח בתקן אבטחה מחמיר.

איך ממלאים לוטו אונליין ?

תהליך מילוי טופס לוטו אונליין זהה לתהליך שליחת טופס לוטו רגיל בתחנה או בדוכן והוא כולל את אותם השלבים בדיוק. תחילה נחליט אם ברצוננו להשתתף בהגרלת הלוטו או הדאבל הלוטו. לדבר זה השלכות ישירות על גובה הפרס בו אנחנו משחקים, שכן ניחוש נכון בהגרלת הדאבל הלוטו מזכה בפרס כפול מהגרלת הלוטו. לאחר מכן נחליט באיזה סוג טופס נרצה לשחק: טופס רגיל, שיטתי, שיטתי חזק (לא בטוח? קרא אודות סוגי טפסי הלוטו). לאחר מכן נבחר את כמות הטבלאות שנרצה למלא ובהן את מספרי המזל שלנו, נשלח ונקווה לזכייה.

תוצאות לוטו היום

מילוי לוטו אונליין ממחשב

במילוי טופס לוטו אונליין ממחשב נבחר תחילה את סוג הטופס: טופס לוטו רגיל, טופס לוטו שיטתי או טופס לוטו שיטתי חזק. לאחר מכן נבחר אם ברצוננו להשתתף בהגרלת הלוטו או הדאבל לוטו.

כעת נבחר את מספרי המזל שלנו – שימו לב: יש לבחור שישה מספרים (מסומנים באפור) ועוד מספר נוסף, "המספר החזק" (מזומן בצהוב בתחתית המסך). סך הכל שבעה ניחושים בכל טבלה. ניחוש נכון של כל ששת מספרי הלוטו והמספר החזק ייזכה בפרס הראשון בלוטו (או בדאבל לוטו, תלוי בסוג המשחק שבחרתם). ניתן למלא טבלאות נוספות משמאל למספרי המזל, כאמור בכל טבלה שישה ניחושים ומספר חזק. 

לסיום נקיש "שלח טופס" בכפתור הכחול משמאל ובהצלחה!

מילוי לוטו אונליין ממחשב
מילוי טופס לוטו אונליין ממחשב

מילוי לוטו אונליין ישירות מהנייד

מילוי טופס לוטו אונליין ישירות ממכשיר הסלולר או הסמארטפון מתחיל בסוג טופס לוטו רגיל (להבדיל משיטתי או שיטתי-חזק). באם נרצה לשנות טופס, נקיש על החץ בראש המסך ונוכל להחליף לסוג טופס לוטו אחר.

במרכז המסך, נבחר אם ברצוננו להשתתף בהגרלת הלוטו או הדאבל לוטו (כאמור, זכייה בהגרלת הדאבל-לוטו מזכה בפרס כפול מזו של הגרלת הלוטו). נבחר את מספר הטבלאות הרצוי ואת מספרי המזל שלנו – שישה מספרים בריבועים הלבנים ו"מספר חזק" בריבוע הצהוב, המופיע בסוף כל שורה (סך הכל שבעה ניחושים בכל טבלה). ניחוש של כל ששת מספרי הלוטו והמספר החזק ייזכה בפרס הראשון בלוטו (או בדאבל לוטו, תלוי בסוג המשחק שבחרתם).

לסיום נקיש "שלח טופס" בתחתית המסך ובהצלחה!

מילוי לוטו אונליין מנייד
מילוי טופס לוטו אונליין מהנייד

לוטו אונליין - שאלות נפוצות

ניתן לצפות בטופס הלוטו ששלחת ב"איזור האישי" באתר, בנוסף נשלח העתק למייל.

כל הזכיות מועברות לחשבון המשתמש שלך באתר. באפשרותך לנצל את היתרה לשליחה חוזרת או לבצע משיכה לכרטיס האשראי. בזכייה העולה על תקרת המס, הטופס הזוכה יימסר לבעליו בהצגת תעודת זהות במשרדי החברה.

טופס לוטו אונליין ניתן לשלוח עד 45 דק' ממועד ההגרלה.

נגישות