אודות לוטו 365

חברת לוטו 365 מפנה לשירות מתקדם, משתלם ונוח לשליחת טפסי לוטו, 777, צ'אנס ו-123 בקלות, בלי לקום מהכיסא, 24/7 – והכל ישירות מהסמארטפון או מהמחשב.

רוצים לזכות במשחקי הלוטו השונים? כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להחליט באיזה משחק – לוטו / צ'אנס / 777 / 123 – ואז למלא את המספרים שבחרתם. אפשרות נוספת שמציע השירות שלנו היא בחירה בין סימון הבחירות בכל טופס באופן ידני לבין מילוי אוטומטי של הטופס.

לאחר מכן אתם ממלאים פרטים אישיים, משלמים, ואנחנו שולחים עבורכם את הטופס. השליחה היא באמצעות נקודת מכירה מורשית של מפעל הפיס, ואתם מקבלים מיד את הטופס הסרוק ישירות למייל. בנוסף מופיעה הסריקה גם באזור האישי שלכם באתר שלנו, בלשונית "טפסים פעילים".

טפסים שזוכים ביותר מ-11,000 ש"ח יימסרו לכם באופן אישי. כשסכומי הזכייה צנועים יותר, החשבון שלכם אצלנו מזוכה במלוא הסכום באופן מידי, בלי שבכלל תצטרכו לבדוק מהן תוצאות הגרלת הלוטו, תוצאות ה-777, ה-123 או הצ'אנס. את היתרה שיש לכם בחשבון אצלנו תוכלו לנצל לטובת שליחת טפסים חדשים, או פשוט למשוך את הכספים שבהם זכיתם, גם כן בקלות ובפשטות, ע"י זיכוי כרטיס אשראי.

השירות המהפכני כבר קיים שנים רבות באירופה ובארה"ב – ועכשיו תוכלו ליהנות ממנו גם בישראל! מאחלים לכם ליהנות מהשירות והכי חשוב – שפע זכיות!

בדיקת טפסי לוטו
נגישות